Mýdlová hmota s kozím mlékem, 1 kg

Mýdlová hmota s kozím mlékem, 1 kg

ID produktu7984
Bílá hmota pro výrobu domácích mýdel.Více informací
109 Kč 90 Kč bez DPH
Na objednávku
Tento produkt nelze zakoupit

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

 

Mýdlová hmota s kozím mlékem je bílý rychle tuhnoucí mýdlový základ. Neobsahuje SLS.

Vyzkoušejte přírodní péči o pleť s naší mýdlovou hmotou s kozím mlékem.

Naše mýdlová hmota s kozím mlékem je vytvořena s důrazem na kvalitu a přírodnost. Kozí mléko je bohaté na vitamíny, minerály a hydratační látky, které dodávají vaší pokožce vitalitu a mladistvý vzhled.

Měkká a krémová textura mýdlové hmoty se snadno zpracovává a umožňuje vám vytvořit vlastní jedinečné mýdla plná péče. Nechte se unést harmonií kozího mléka a péčí, kterou naše mýdlová hmota nabízí.

Samotná mýdlová hmota není hotovým mýdlem, ale základní surovinou pro výrobu mýdel. Zde je obvyklý postup, jak použít mýdlovou hmotu s kozím mlékem:

  • Příprava a bezpečnost:

Před začátkem práce si připravte veškeré potřebné vybavení, včetně formiček na mýdlo, barev, vůní a dalších případných přísad. Mějte na paměti základní pravidla bezpečnosti při práci s chemickými látkami.

  •  Roztavení mýdlové hmoty:

Roztavte mýdlovou hmotu. To může být provedeno v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Postupujte podle pokynů uvedených na obalu mýdlové hmoty, abyste dosáhli správné teploty a konzistence.

  •  Přidání barev a vůní:

Pokud chcete, můžete do roztavené mýdlové hmoty přidat barvy a vůně dle svého výběru. Buďte opatrní s dávkováním, abyste dosáhli požadovaného vzhledu a vůně mýdla.

  •  Naplnění formiček:

Naplňte formičky na mýdlo směsí roztavené mýdlové hmoty a přísad. Při této fázi můžete přidat také drobné ozdobné prvky, jako jsou sušené květiny nebo bylinky.

  •  Ztuhnutí a odstranění:

Nechte mýdlo ztuhnout a zchladnout v formičkách. Po dostatečném ztuhnutí můžete mýdlo opatrně vyjmout z formiček.

  •  Použití:

Nechte mýdlo zazrát 48 hodin. Vaše vlastní vyrobená mýdla s kozím mlékem jsou nyní připravena k použití! Můžete je začít používat při koupání nebo sprchování.

Balení 1kg

INCI: glycerine, aqua, sodium stearate, propylen glycol, sodium laurate, sorbitol, sodium laureth sulfate, sodium chloride,     disodium laureth sulfosuccinate, powdered goats milk, titanium dioxide, tetrasodium EDTA

Parametry
BarvaBílá
Jednotková váha (g)1000
Nejčastější použitíMýdlo
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše