Niaouli

Niaouli, 10 ml

(1)
ID produktu4576
Nabíjecí esenciální oleje, je známo, že stimuluje přirozenou obranyschopnost a působí antibakteriálně a protivirově.Více informací
55 Kč 45 Kč bez DPH

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

  • 100% přírodní esenciální olej, destilovaný s vodní parou
  • Pomáhá na křečové žíly, unavené nohy, při pocitu těžkých nohou.
  • Rozpustnost: v tucích a v lihu
  • Flash point: 53 °C

Použití

Účinky: Antiseptický, dezinfekční, po­vzbuzuje při únavě, dodává energii, stimuluje, harmonizuje, vhodný při nachlazení, chřipce, příznivě ovlivňuje činnost dýchacího systému. Čistí vzduch od mikrobů, účinný při po­ranění kůže, popáleninách a vředech, regeneruje pokožku.

Použití v kosmetice: V ktémech se používá na mastnou a zánětlivou pleť (akné). Někdy vhodný u ekzémů a lupénky. Koupelové a masážní přípravky jako prevence nachlazení.

Složení

  • 100% přírodní esenciální olej, destilováno s vodní parou

INCI

  • Melaleuca viridiflora Leaf Oil

Upozornění

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňuje uvádět u výrobků léčebná tvrzení. Proto vám nemůžeme podat další zajímavé informace a musíme vás odkázat na veřejně dostupné zdroje na internetu.

Nařízení (ES) č. 1272/2008 o klasifikaci, označování a balení látek a směsí:

Bezpečnostní upozornění: Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Signální slovo: Nebezpečí

H226 Hořlavá kapalina a páry. H304 Může být smrtelný při požití a vniknutí do dýchacích cest. H315 Dráždí kůži. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Obsahuje: d-dimonen, Linalool, pin-2(10)-e, pin-2(3)-en, citral

Označení

CAS: 132940-73-9, EINECS: 310-217-5

Parametry
Jednotkový objem (ml)10
Velikost balení (ks)1
Země původuMadagaskar
Hodnocení a recenze
5
Kvalitní produkt, doporučuji5
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše