Květová esence Zrození -  Hlazení duše miminka, 125 ml
Květová esence Zrození -  Hlazení duše miminka, 125 ml
Květová esence Zrození -  Hlazení duše miminka, 125 ml

Květová esence Zrození - Hlazení duše miminka, 125 ml

ID produktu6942
Voňavá květová esence ve spreji je velmi jemná a pro děťátko je jednou z nejhezčích vůní právě Růže, která jej sytí pocitem mateřské lásky.Více informací
583 Kč 482 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Voňavá květová esence ve spreji je velmi jemná a pro děťátko je jednou z nejhezčích vůní právě Růže, která jej sytí pocitem mateřské lásky. Už v období těhotenství začínáme děťátko hladit s voňavou květovou esencí v dlaních přes pokožku bříška maminky pomocí masáže „Hlazení malého Andílka“. Už v lůně miminko cítí emoce i vůně, nejen po porodu. Proto jej vůně Růže tak hezky konejší již v období, kdy je schoulené u maminky pod srdcem. Hladící „kytičkové dlaně“, provoněné květovou esencí, opečovávají jeho svět v bříšku maminky a rozeznívají struny jeho vnitřní krásy. A navíc, vůni maminčiných dlaní si bude pamatovat i po narození, kdy jej budou hladit už přímo po celém tělíčku. Vůně Růže jej bude provázet od počátku a hezky provoní celé jeho dětství.

Stejně tak je uvolňující a blahodárné, když je s touto květovou esenci pravidelně dopřáno „kytičkové hlazení“ i budoucí mamince pomocí „Konejšivých doteků“ a jemného hlazení tváře (viz knihu Motýlí masáže pro Novorozeňátka, Maitrea 2016). Je vhodná a velmi příjemná i na voňavé pročištění ovzduší, kdy si jejím rozstříkáním vytvoříme kolem sebe „Růžový obláček“.

Součástí květové esence jsou excelentní pramenité vody z Francie a z Čech (Vysočina), které svou vysokou „energetickou čistotou a vitalitou“ obohacují účinky voňavé květové esence.

Růžová květová voda, obsažená v květové esenci, je vhodná pro všechny typy pleti, i pro velmi citlivou. Rozjasňuje ji a zklidňuje, hydratuje a zjemňuje, a je výborná k potírání na pokožku. Při vdechování její velmi jemné vůně působí hluboce i na emoční rovině (přes amygdalu – emoční mozek). Květové vody jsou pro svou vzácnost a jemnost považovány za aromaterapii třetího tisíciletí.

Květové esence (maceráty léčivých bylin), které jsou součástí této esence, opečovávají především na tělesné rovině, ale hezky působí i v emočním světě děťátka.

Celkové blahodárné účinky získává voňavá květová esence výjimečným potencováním všech jejich důležitých součástí, a sice květových vod, květových esencí a excelentních čistých pramenitých vod.

Použití květové esence v péči o děťátko v lůně i o budoucí maminku

Budoucí maminka si 2-3x nastříká květovou esenci nejdřív do dlaní a rozetře „do sucha“, kdy se v nich rozvine hlavní tón vůně jemné Růže a následně si z nich 3x zhluboka přivoní (během pár vteřin je přes čichové receptory v nosní sliznici přímo stimulována amygdala - centrum emočního prožívání a emoční paměti), čím hezky naladí sebe i své miminko v lůně do „emoce Růže“. Takto provoněné „kytičkové dlaně“ opečovávají vnitřní svět děťátka a zároveň i pokožku maminky, kdy květová esence hezky zjemní, zvláční a hydratuje pleť na bříšku maminky a i v jejích dlaních. Protože esence neobsahuje olej, je kdykoliv praktická k použití (nezamašťuje oblečení).

Květovou esencí můžeme kdykoliv přes den voňavě pročistit ovzduší a vytvořit si kolem sebe „Růžový obláček“ – 2-3x ji rozstříkáme do prostoru nad sebe a zahalíme se do jeho jemné vůně (jeho vdechováním se společně s miminkem emočně hezky naladíme přímou stimulací emoční části mozku – amygdaly) a zároveň si „vyčistíme“ i prostor kolem sebe.

Složení

Čistá pramenitá voda, květová voda Růžová, macerát květů bylin (Slivoň třešňová, Bílá lesní réva, Netýkavka žláznatá, Devaterník dvoubarvý, Snědek chocholistý, Jabloň lesní, Oliva). Konzervováno jemným lihem (19,2%).

INCI

Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Plant extracts 0,9% (Prunus cerasifera, Clematis Vitalba, Impatiens glandulifera, Helianthemum nummularium, Ornithogalum umbellatum, Malus Pumila), alcohol (19,2%).

Parametry
Jednotkový objem (ml)125
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše