Květová esence Zrození -  Svítání, 30 ml
Květová esence Zrození -  Svítání, 30 ml
Květová esence Zrození -  Svítání, 30 ml

Květová esence Zrození - Svítání, 30 ml

ID produktu6951
Květová esence Svítání přináší nový dech do života, povzbuzuje vitální energii, životní sílu a podporuje v pohybu vpřed.Více informací
419 Kč 374 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Květová esence Svítání přináší nový dech do života, povzbuzuje vitální energii, životní sílu a podporuje v pohybu vpřed. Pomáhá nás stabilizovat při vnitřním rozkolísání, „rozladěném“ emočním a psychickém rozpoložení a projít i náročnějšími situacemi a neuvíznout v nich. Pozvolna uvolňuje zvýšené vypětí a podporuje naše celkové zklidnění. Pomáhá zharmonizovat náš vnitřní svět a nepodléhat tak snadno vypjatějším vnějším vlivům. Pomáhá nám procházet „intenzivními vlnami života“, které přicházejí v nejrozmanitějších životních situacích a postupně se navrátit do svého „vnitřního středu“ a rovnováhy. Užívá se jako „obecná“ esence pro první nádech.

Napomáhá při významných změnách v životě, jaké jsou např.: období těhotenství, kdy napomáhá při výkyvech nálad, vnitřním vypětí, nejistotě z nové situace, napomáhá nejenom při vnitřním ale i vnějším zranění, před i v průběhu důležitých vyšetření, po dlouhé nemoci apod. Může být podpůrnou esencí i při různých terapiích.

Svítání je důležitou esencí „Nového nádechu“ v různých vypjatých momentech, kdy nám pomáhá udržet energii tím, že pozvolna rozptyluje neklid a uvolňuje stres, který už nebude tolik vyčerpávat. Především dlouhodobý stres ubírá mnoho energie a díky tomu ztrácíme potřebnou sílu na zvládání náročnějších situací v životě.

Pro úplné odeznění našeho rozkolísání, když bude ještě potřeba, se může následně pokračovat dál, ale už v individuální terapii, a sice vytvořením „Esence přímo na míru“. Při jejím užívání se mohou postupně objevit i traumata z dávnější minulosti (je to jako když se slupuje cibule a aktuálně se zpracovává to, co je potřeba - to, co se ukáže „právě teď“).

Esence je účinná i na lokální ošetření pokožky: na jakkoliv podrážděnou pokožku (např. při svědění, po očkování, na jizvy po operaci, na opruzeniny apod.) či na místa po poštípání hmyzem.

Celkové blahodárné účinky získává květová esence výjimečným potencováním excelentních čistých pramenitých vod a květových esencí.

Použití květové esence v péči o budoucí maminku

Těhotenství, porod i šestinedělí může „ukazovat“ nejen aktuální problémy, ale může „vytahovat“ i problémy z minulosti, a to i té dávné, kdy se esence může stát významným pomocníkem při jejich zvládání.

Při plánování Miminka: se esence užívá při pocitu vyčerpání, přetížení, velké únavě a také při obavách z neotěhotnění. Když je potřeba, může se na zklidnění „přetížené“ psychiky užít i 9 dávek denně (nelze se předávkovat).

V těhotenství: je žena citlivější a i maličkost ji může vyvést z rovnováhy. Svítání pomáhá zklidnit její psychiku a vnitřní napětí (a nemusí se následně rozvinout kaskáda dalších případných komplikací), proto se doporučuje nosit ji u sebe. Pro celkovou stabilizaci a energetickou podporu se užívají 3 kp a to i 5x za den. Preventivně se užívá i před různými vyšetřeními (např. sono apod.)

Před i po umělém oplodnění (IVF): ženu pomáhá esence energeticky podpořit a harmonizovat, kdy pozvolna uvolňuje i ty „nejcitlivější“ emoce. Když je potřeba, může se užít i 9 dávek denně (nelze se předávkovat).

Životní situace, ve kterých je květová esence Svítání vhodná, jsou opravdu rozmanité, proto se doporučuje mít ji po ruce či v domácí lékárničce. A když je potřeba, je velmi efektivní, když se esence užije jak vnitřně, tak současně i zevně potíráním potřebných míst.

Dávkování

Pravidelnost a frekvence užívání hrají důležitou roli pro aktuální i preventivní působení

Ve vypjatých situacích se užívají 3 kapky (kp) přímo pod jazyk, a to i opakovaně v 9-19 min intervalech až do zřetelného zlepšení stavu. Po odeznění potíží se esence užívá ještě nějakou dobu a to nejméně 3x3kp denně, kdy se rozmíchá do vody a popíjí po doušcích.

Při pozvolném podpůrném působení se esence nakape do sklenice (3x3kp denně) či do láhve s vodou (9kp), rozmíchá se a popíjí v průběhu dne po doušcích. Takto se užívá po dobu 1 měsíce.

Preventivně (pro podpoření psychické stability) se esence užívá předem 1 až 2 dny před očekávanou náročnější událostí (např. vyšetření či operace, ale i nepříjemné setkání, nebo zkoušky apod.) a to 3x3kp denně přímo pod jazyk a užívá se dle potřeby i v jejím průběhu.

Jako „kytičkovou akupunkturu“ můžeme esenci natírat přímo na pulzní, reflexní a akupunkturní body: např. na zátylek a 7 krční obratel, do zápěstí, na čelo a spánky, do pupíku, do plosek nohou a pak ji do nich vetřít krouživým pohybem (pravotočivě ve směru hodinových ručiček).

Lokálně se potírá buď přímo na pokožku, nebo se přikládá i ve formě obkladů na potřebná místa, kdy se bavlněná látka namočí do skleněné mísy s naředěnou esencí v teplé vodě.

Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko, esencí se nelze předávkovat.

Před použitím ji 9x zlehka protřepeme.

Složení

Čistá pramenitá voda, macerát květů bylin (Prunus cerasifera flower extract, Ornithogalum umbellatum flower extract, Juglas regia flower extract, Helianthemum nummularium flower extract, Olea europea extract, Impatiens glandulifera flower extract). Konzervováno jemným lihem (19,2%).

Parametry
Jednotkový objem (ml)30
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše