Mletý jantar, 50 g
Mletý jantar, 50 g
Mletý jantar, 50 g

Mletý jantar, 50 g

ID produktu3911
Prášek je vyroben z jantaru z Baltského moře a poslouží vám jako skvělý peeling.Více informací
72 Kč 60 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Chcete poradit s nákupem? Zavolejte nám: +420 601 365 245

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

  • Prášek je vyroben z jantaru z Baltského moře.
  • Jantar je lehká a křehká látka, zvláštní forma uhlíkaté nerostné látky, někdy řazená mezi minerály. Jindy je řazena mezi organogenní sedimentární horniny, protože jde o fosilizovanou pryskyřici některých stromů, mineralizovanou pryskyřici třetihorních jehličnanů starou nejčastěji kolem 50 milionů let (je však známý jantar o stáří až 320 milionů let, tedy pocházející z prvohorního karbonu).
  • Litoterapeuti věří, že jantar má pozitivní vliv na naši psychiku tím, že uklidňuje a dodává kreativní energii. Je nesmírně luxusní. Legenda říká, že Kleopatra používala tento doplněk, protože věděla o jeho přínosnosti. Mnozí věří v magickou sílu jantaru.
  • Byl označován jako „teplý kámen“. Jantarový prach pochází z jantaru z Baltského moře vyloveného na plážích v Polsku. Není to vedlejší produkt leštění jantaru. Neobsahuje leštící pastu.

Použití

  • Má mnoho vlastností: je to skvělý peeling. Jantarový prach s drobnými, patrnými kousky jantaru. Jeho struktura je viditelná a hmatatelná.
  • Díky fragmentaci pokožka v ještě větší míře absorbuje živiny a minerály zachycené v jantaru, jako je křemík, hořčík, železo, vápník a draslík. Pomáhá při regeneraci pokožky, dodává energii, zlepšuje imunitní kapacitu, zlepšuje krevní oběh a okysličuje.
  • Díky tomu pleť vypadá lépe, zdravěji a šťavnatěji.
  • Pokud ho přidáte do svého mýdlového základu, získá krásnou žlutou, lesklou barvu. Do rozpuštěného mýdlového základu stačí přidat trochu prášku a chvíli počkat, až základ vychladne. Tímto jednoduchým způsobem si můžete vyrobit své vlastní velmi výživné mýdlo pro sebe nebo jako dárek pro někoho výjimečného.
Parametry
Jednotková váha (g)50
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše