Slunečnicový a olivový vosk ve směsi
Slunečnicový a olivový vosk ve směsi
Slunečnicový a olivový vosk ve směsi

Slunečnicový a olivový vosk ve směsi, 1 kg

ID produktu6371
Veganská alternativa ke včelímu vosku. Naše směs slunečnicového vosku a olivového vosku je velmi dobrou alternativou pro náš sójový vosk. Více informací
299 Kč 247 Kč bez DPH

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

 • Směs slunečnicového vosku a olivového vosku, 100% přírodní, rostlinná surovina.
 • Tato směs slunečnice a olivového vosku je založena na rostlinných surovinách.
 • Protože mnoho výrobců a spotřebitelů přechází na výrobu, která není založena na sóji, nabízíme optimální směs slunečnicového a olivového vosku. Směs se skládá hlavně ze slunečnicového a obsahuje malé množství olivového vosku, aby byla svíčka méně křehká.
 • Směs přírodního vosku neobsahuje parafiny, sóju, palmový olej, živočišné vosky, včelí vosk a syntetické přísady. Jeho složky jsou čistě veganské.

Použití

 • Naše směs slunečnicového vosku a olivového vosku je velmi dobrou alternativou pro náš sójový vosk. Slunečnicovo olivový vosk je vhodný pro použití ve svíčkách. Používá se na svíčky ve sklenicích (skleněné svíčky, vonné svíčky, votivní svíčky) nebo v jiných stabilních nehořlavých nádobách.
 • Tato směs přírodního vosku na bázi slunečnice a oliv s relativně nízkým bodem tání 38 - 46,7 ° C je vhodná pro svíčky ve skle.
 • Tato směs je také velmi vhodná pro přidání vonných olejů, protože má vynikající retenční kapacitu pro vůně, které mohou rozvinout svou plnou vůni, zejména při spalování. Před každou výměnou by ovšem měly být samozřejmě provedeny příslušné vypalovací / výrobní testy.
 • Maximální množství přidané vůně se pohybuje mezi 8 a 10% v závislosti na oleji. Některé přísady vonných olejů mohou reagovat s krystalizací přírodních vosků. Testy by proto měly být vždy provedeny předem.
Parametry
Jednotková váha (g)1000
PoužitíSvíčky
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše