Valentýnské afrodisiakální masážní svíčky

Valentýnské afrodisiakální masážní svíčky
Jednotlivé suroviny nakoupíte hned pod postupem
Popis
Budete potřebovat:
 

 

02.png

 

Postup:
 
Nejprve je potřeba  připravit knot. Ve vodní lázni rozehřejte trochu sójového vosku, nechte  rozpustit a nastříhané kousky knotu v něm pořádně vyválejte. Vyjměte pinzetou a nechte vosk ve vláknech zatuhnout na rovném povrchu  (ideální bude pečící papír, já pro jistotu voskovala na nějaké random smlouvě, takže mám ultraořízlou fotku schnoucích knotů). 
 
 
Po zatuhnutí přijdou na řadu plíšky;  dírkou protáhněte celý knot, a až bude jeden konec uvězněn, kápněte trochu rozehřátého vosku na dno nádobky a  plíšek na vosk přiložte; schne setsakramentsky rychle. Pokud máte nádobku vyšší a knot delší, zafixujte jej třeba dvěma špejlemi.
 
A jdeme opět na lázeň, tentokrát už s hmotou na svíčku.  Rozpouštět budeme tentokrát vosk, bambucké máslo, kokosový olej a mandlový olej v poměru 4:2:1:1. Bohužel jsem samou radostí z míchání zapomněla fotit přidávání jednotlivých složek, tak  tady máte aspoň fotku Bruce, jak žere hrušku. Fair enough.
 
 
Do rozpuštěné směsi  přidejte esenciální oleje. Vybrané EO mají údajně  afrodisiakální účinky a když nic jiného, jejich kombinace je fantastická. Nejvíce jsem použila  ylang-ylang a vanilky, patchouli je jen jemně doplnilo, a vůně je fakt…  valentýnská. Mňam. 
 
 
Pokud máte chuť se vyřádit,  přidat můžete barvivo  (růžová, cooo, cooo?), případně třpytivou micu,  zatavit pididáreček… fantazii se meze nekladou.
 
Nakonec jen stačí  přelít do kalíšků s připravenými knoty a nechat zatuhnout!
 
Teda,  říkala jsem nakonec? Tohle je samozřejmě jen začátek! Škrtněte sirkou a užijte si  romantiku okořeněnou svíčkami, ze kterých  nechejte na kůži směs kápnout – nepálí, jen jemně hřeje  (nutné je použít opravdu sójový vosk, který má nižší teplotu tání – s včelím by to až taková prda nebyla, respektive byla – prda končící lehkou popáleninou), a  po vmasírování bude kůže dokonale jemná a vyživená díky máslu a olejům. 
 
 
A pokud jste aktuálně  forever alone, tak si  svíčku prostě zapalte jen tak – ta vůně a fakt, že nedýcháte žádné umělotiny, za to stojí.

 

Články
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše