A představuje se vám....Bambucké máslo

Popis

Bambucké máslo jméno mé. Jsem rozený cestovatel. Ačkoli mým domovem je Afrika lidé mě mají tak v oblibě, že za nimi procestuji svět. S lidmi si zpravidla vždy dobře rozumím. Jsem kožním lékařem a specializuji se tedy na nemoci kůže. Léčím suchou pokožku, ekzémy i sluneční spáleniny. Možná působím příliš křehce přesto mám dost síly.

Mráz a chlad mě dobře znají a nepouštějí se se mnou do křížku, protože vědí že se mnou nemají šanci. Když se mnou lidé namaží v chladných měsících, dobře to pocítí, jak jim skvěle chráním pokožku před zimou.

V každé domácnosti se cítím dobře, nejsem žádná dámička abych si diktovalo manýry. Nemusím spát v ledničce nebo v chladné místnosti, mně je to jedno. Jen tak mě něco nerozhodí ale přesto když ucítím teplo roztaji až jsem z toho tak nějak „naměkko“.

Nedělám rozdíly, jestli muž, žena nebo dítě nepotrpím si na nějaké specializace jako to mívají lidští lékaři ve zvyku. Já pomáhám všem a jsem první volbou, když lidé přecházejí na přírodní kosmetiku.

Výsledek obrázku pro shea butter

Lidé mě opravdu milují a já se tomu nebráním. Zvou mě nejen k přípravě kosmetiky ale i k výrobě čokoládových pochoutek.

Příslušnice ženského pohlaví mají nutkání družit mě s esenciálními oleji. Co na to říkám já? No, pravdu říci nebráním se, někdy není špatné pracovat v páru nebo ve skupině. Člověk přece nemusí být na všechno sám, a i mezi esenciálními oleji je plno opravdových odborníků na plísně nohou, štípance od hmyzu a jiné věci na které já nestačím.

O své klienty se opravdu zajímám a někteří potřebují moji péči intenzivně a já pak volám na pomoc bavlněné rukavice nebo ponožky, abych mohlo být v kontaktu s klientem celou noc.

Jsem rádo že jsem se vám mohlo představit a viděli jste mě i v jiném světle. Jsem si vědomo toho že můj vzhled je velmi nenápadný, a to mě možná činní neatraktivním ale tím já si nelámu hlavu. Tisíce mých spokojených klientů ví že se na mě mohou spolehnout.

A představuje se vám....Bambucké máslo
Vytvořeno02.02.2023
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše