Výroba domácí kosmetiky

Jak začít s výrobou vlastní kosmetiky? Úplně jednoduše. Máme pro vás recepty na domácí krémy , mýdla , barvy na vlasy , aj. . Jsou to osvědčené recepty, díky kterým vyrobíte skvělé pečující produkty levou zadní. Výroba domácí kosmetiky je velmi zábavná, jednoduchá, a navíc ušetříte i nějakou tu korunku. Výroby domácí kosmetiky se nemusí obávat ani úplní začátečníci. Stačí nastudovat pár základních pravidel a půjde vám to samo.

Výhody domácí kosmetiky: 1. Znáte složení produktu. 2. Vyrobíte si kosmetiku zcela na míru potřebám vaší pokožky. 3. Je levnější. 4. Šetříte životní prostředí a neplýtváte obaly. 5. Máte 100% jistotu, že vaše kosmetika není testována na zvířatech. 6. Můžete produkt vyrobit v několika voňavých variantách. 7. Z výroby kosmetiky můžete mít zajímavý koníček. 8. Skvělý nápad na dárek, znáte to, nejlepší dárek je ten, co se vyrobí z lásky. 9. Vyrobíte přesně takové množství, jaké potřebujete. 10. A to nejlepší na konec, vaše pokožka bude zdravá a vyživená.

Parametry
Doba přípravy (min)
(108)
(28)
(9)
Náročnost přípravy
(45)
(100)
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše