Bojovník proti stárnutí - krém s opunciovým olejem a kolagenem

Suché ruce, dehydratovaná pleť, drsná kůže se šupinkami nebo dokonce prasklinami, zralá pokožka s vráskami? Honem si namíchejte tenhle zázračný krém s kolagenem a opunciovým olejem!Více informací
Jednotlivé suroviny nakoupíte hned pod postupem
Popis

Máte suché ruce, dehydratovanou pleť, drsnou kůži, řídké řasy, nekvalitní vlasy? Na tyto neduhy je výborný kolagen. Na kůži vytváří hydrofilní film, zlepšuje hydrataci a zabraňuje dehydrataci, poskytuje jemnost, vláčnost a pružnost pokožky. Je vhodný na suchou a dehydratovanou pleť, na drsnou kůži a zralou pleť. Na zahuštění řas a na vlasy.

Opunciový olej je zase malým zázrakem v kosmetice. Pomáhá k hydrataci buněk, podporuje zdravou tvorbu kolagenu a snižuje výskyt některých problémů, jako jsou jemné linky, vrásky, tmavé kruhy. A určitě stojí za vyzkoušení.

Co tedy vyzkoušet krém s kolagenem na všechny tyto neduhy?

Opunciový krém s kolagenem

Budeme potřebovat:

Opunciový olej 7,6g  a Emulgační vosk č. 3 3,1g
Růžová voda 33,7g
Kyselina hyluronová 0,1g
Rostlinný kolagen 0,2g
Relax rides 1g
Esenciální olejíček dle požadované vůně 0,6 - 1g
Cosgard konzervant 0,3g


Postup:

V misce č.1 smíchejte opunciový olej a emulgační vosk č.3
Do další misky (č.2) odvažte požadované množství růžové vody.

Zahřejte misku 1 na 70°C a misku č.2 také na 70°C. Jakmile obě misky dosáhnou stejné teploty, pomalu a za stálého míchání nalijte misku s vodou (č.2) do misky s olejem (č.1). Důkladně míchejte cca 3 minuty. Směs bude krásně homogenizovat. Po třech minutách dejte misku do vodní lázně, urychlíte si tím chlazení a míchejte cca další tři minuty.
Nakonec přidejte všechny ostatní složky, pěkně jednu po druhé a vždy důkladně promíchejte.

Vložte do vhodné skleněné nádobky.

Články
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše