Capelli Dark - šampuk s Hennou
Capelli Dark - šampuk s Hennou
Capelli Dark - šampuk s Hennou

Capelli Dark - šampuk s Hennou

ID produktu6797
Šampuk se v dnešní době velmi dere do popředí díky své koncentraci a vynikajícím mycím účinkům. Je šikovný na cesty, svou velikostí nezabere žádné místo, nevyleje se, nerozmáčí se a vlasy si na něj nemusí zvykat jako na mýdlové tuhé šampony.Více informací
96 Kč 79 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

 • Šampuk pro tmavé až černé vlasy s hennou a zázvorem.
 • Tento šampuk je určen pro vlasy hnědé až černé, barvené a šedivé, které mají zcela jiné požadavky na údržbu než vlasy světlé.
 • Šampuk je doslova plný stimulantů pro ochranu, růst a obnovu vlasů.
 • Šampuk se v dnešní době velmi dere do popředí díky své koncentraci a vynikajícím mycím účinkům.
 • Je šikovný na cesty, svou velikostí nezabere žádné místo, nevyleje se, nerozmáčí se a vlasy si na něj nemusí zvykat jako na mýdlové tuhé šampony.
 • Henna Black a Brown - neobarví vaše vlasy, ale podpoří vaší barvu a rozzáří jí.
 • Henna Black a Brown maximálně chrání vlas a podporuje přirozenou krásu vlasu, regeneruje vlas po celé délce a zpevňuje jej, snižuje tvorbu lupů a maštění vlasů.
 • Henna Black a Brown má přirozené antibakteriální a antiseptické účinky.
 • Hmotnost: +/- 18 g
 • Profil vůně - jemná bylinková vůně

Složení

SCI, SCS: jemné mycí tenzidy

Henna

Henna vrátí vlasům lesk, pevnost a krásu

Zázvor

Zázvor - říká se, pokud chcete mít na hlavě hřívu, používejte zázvor. Zázvor se používá, aby rostly rychleji, zvyšuje prokrvení pokožky. Je to oběhový stimulant vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů. Když krev díky zázvoru proudí do pokožky hlavy, stimuluje vlasové folikuly a podporuje růst vlasů

Micelární casein

Micelární casein - Jedná se o mléčné proteiny v té nejčistší formě. JObsahuje aminokyseliny, fosfáty a vápník. Vlasová pokožka nemá ráda extrémní změny a proto jsme do šampuku použili mléčné micelární proteiny, které pomáhají obnovovat přirozenou kožní mikrofloru a podporuje obranyschopnost pokožky. Mléčné micelární proteiny výrazně redukují produkci kožního mazu a šupinatost vlasové pokožky. Micelární casein zajišťuje kvalitní výživu kožních buněk a jejich regeneraci!

Panthenol

Panthenol - má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk, omak a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a zvyšuje odolnost proti vnějším vlivům jako je fenování, žehlení a barvení vlasů.

Lecithin

Lecithin - výrazně zlepšuje kvalitu vlasů, pomáhá je hydratovat. Dokáže do hloubky regenerovat poškozené vlasy

Použité oleje a másla

Bambucké máslo, Slunečnicový olej LZS, kakaové máslo

Použití

 • Namočte šampuk a opravdu jen párkrát přejeďte kostkou po vlasech. Vytvoří se bohatá pěna. Promněte jí ve vlasech a spláchněte. Postup opakujte.
 • Pokud jste zvyklé, použijte na závěr kondiconer.
Parametry
PoužitíPéče o vlasy
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše