Deep Infusione Hair, 60 ml
Deep Infusione Hair, 60 ml
Deep Infusione Hair, 60 ml

Deep Infusione Hair, 60 ml

ID produktu6789
Představujeme vlasovou infuzi pro krásné zdravé a silné vlasy.Více informací
165 Kč 136 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Složení

Co potřebují naše vlasy proti třepení konečků, lámavosti, padání, pomalému růstu?

Panthenol

Potřebují Panthenol, má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk, omak a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a zvyšuje odolnost proti vnějším vlivům jako je fenování, žehlení a barvení vlasů.

Kofein

Dále je důležitou složkou Kofein - Dle dostupných studií a poznatků prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc se zjistilo, že přidáním kofeinu do vlasové kosmetiky se stimulovalo až 46% folikuků a posílilo jejich růst. V závěru této studie je kofein potenciální stimulátor růstu vlasových folikulů a je vhodný pro dlouhodobé používání pro jeho terapeutické a profylaktické účinky.

Organická síra

Organická síra je důležitá živina pro růst vlasů, dokonce studie potvrdily, že vlasy jsou silnější a rostou rychleji. Organická síra působí i na pokožku hlavy a vyživuje jí. Dále studie potvrdily, že nástup účinků síry jsou poměrně rychlé.

Jojoba

A třešničkou je Jojoba - jedná se vlastně o tekutý vosk. Je to jeden z nejcennějších olejů, využívaných v kosmetice. Je úžasný nejen na suchou, popraskanou pokožku, ale důležitý je i pro vlasy. Vrací vlasům ztracený lesk a hluboce ho vyživuje.

Sérum obsahuje přesně takové množství Jojoby, abyste mohli spray použít jak na suché vlasy, tak i na mokré a nedošlo ke zbytečnému zatížení olejem. Je jemně parfémovaný a velmi příjemný. Neobsahuje konzervant.

Použití

  • Je potřeba před každým použitím obě fáze protřepat a poté nastříkat na vlasy.
  • Dále už můžete své vlasy upravovat obvyklým způsobem, jak jste zvyklé.

Balení

  • Balení v lahvičkách 60 ml s rozprašovačem
Parametry
Jednotkový objem (ml)60
Nejčastější použitíPéče o vlasy
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše