Difuzér do auta Eros, 9 ml

Difuzér do auta Eros, 9 ml

ID produktu6990
Vůně do auta funguje jako difuzér. Postupně uvolňuje vůni a nechává ji příjemně rozvonět.Více informací
na dotaz na dotaz
Prodej ukončen
Tento produkt nelze zakoupit

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Eros je intenzivní květinová vůně okouzlující rozkvetlé třešně, tóny jasmínu, růže, konvalinky a frézie. Zemitost vůně se vyznačuje pevným základem. Lehkost vůně zajistí příměs červených růží. Jemnost dodává konvalinka a frézie tóny jasmínu, doplňují celou kompozici vůně.

Ptáte se, jak se vlastně tvoří vůně? Pojďme si to rozebrat.

Každé jedné vyrobené vůni předchází dlouhá řada vzorků, lepších i horších pokusů a hodiny stráveného času. Vše začíná u nápadu. Má být vůně kořeněná nebo ovocná, či svěží? To vše je potřeba promyslet a zacílit se na finální produkt ve své hlavě, jednoduše řečeno, musíte ho cítit a vidět v jasných barvách. Každá vůně je tvořena z mnoha článků, říkejme jim vonné látky, které mezi sebou různě kombinujete a upravujete jejich poměry. Samozřejmě existují čistě přírodní látky a syntetické látky. Ty přírodní jsou vyráběné macerací (louhováním) a to například okvětní lístky, semena, stonky, nebo rovnou celé plody rostlin. Ty syntetické, jak už název napovídá, jsou v laboratořích tvořeny uměle. Rozdíl mezi nimi je v síle a výdrži vůně, proto nelze říci lepší variantu. Já osobně ve svých vůních používám obě varianty, které se následně doplňují a tvoří tak "neprůstřelnou" intenzitu vůně i výdrž.

Jakmile je vůně vytvořena a jste s výsledkem spokojeni, nastává čas na zrání. Každá z vůní je uschována ve skleněné nádobě na tmavém a chladném místě, aby správně "vyzrála" a umocnila tak svoji kvalitu. Tato fáze trvá minimálně měsíc. Po vyzrání vůně, je příhodný čas na testování. Například v autě, bytě nebo třeba na záchodě a veřejně přístupných prostorech. Testuje se intenzita vůně a výdrž. Samozřejmě vždy záleží na daném jedinci, každý totiž vůně vnímáme jinak, co jednomu voní druhému ne. Po testování na nejbližších lidech z mého okolí se už jen zbývá zamyslet, zda je vůně opravdu taková, jakou jste si vysnili. Pokud ano, máte hotovo, pokud ne, můžete do vůně opět začít přidávat různé složky a zjišťovat, zda vůni vylepšíte, nebo naopak zhoršíte.

 • Výdrž 14-45 dní, dle způsobu umístění a používání.
 • Lahvička obsahuje náplň, která je zabezpečená proti rozlití při přepravě a manipulaci plastovou zátkou.

Návod k použití

 • Odšroubujte dřevěné víčko. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste nestrhli závit dřevěného víčka.
 • Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádobky.
 • Dřevěné víčko našroubujte zpět. Dbejte na to, aby bylo vždy řádně dotaženo.
 • Lahvičku zavěste na Vámi zvolené místo. Vyvarujte se kontaktu s jakýmikoli povrchy! Např. zavěste pod zpětné zrcátko, minimálně však 5 cm od něj.
 • Vůni do auta udržujte vždy ve vzpřímené poloze.
 • Pokud by Vám po čase připadalo, že vůně již není tolik intenzivní, postačí otočit na 1-2 vteřiny.

Upozornění

 • Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima.
 • Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete.
 • Vůni do auta Brilant Perfumes udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše