Hydrofilní olej pro důkladné čištění pleti

Hydrofilní olej pro důkladné čištění pleti
Důkladné čištění kůže je jedním z nejdůležitějších faktorů zdraví kůže. Čištění musí být důkladné a hluboké, ale jemné, něžné a příjemné zároveň. To vše zvládne hydrofilní olej, pojďte si ho vyrobit!Více informací
Jednotlivé suroviny nakoupíte hned pod postupem
Popis
 

Hydrofilní olej

Pokud použijete hydrofilní olej, budete ve všech směrech spokojeni. Po interakci s vodou odstraňuje nánosy z kůže.

Co budete potřebovat?

 

Vavřínový olej (neboli olej z plodů bobkového listu) je znám již od antiky pro své blahodárné účinky na pokožku. Olej je bohatý na kyselinu olejovou, která pokožku vyživuje, zjemňuje, rozjasňuje a zvláčňuje. Tento olej výborně vyživuje a zvlhčuje pokožku. Vavřínový olej je při pokojové teplotě kapalný, pokud ho máte z lednice a je ztuhlý, musíte ho rozehřát.

Mandlový olej vyživuje, zjemňuje a zvlhčuje pokožku. Zvyšuje pružnost pokožky.

A tedy jdeme na to! Nejdříve si odvažte oleje. Přidejte Polysorbate-80 do oleje. Polysorbát-80 je vhodný pro kosmetiku určenou i pro citlivou pleť.

hydrofilnía

Důkladně promíchejte a získáte homogenní směs. Nalijte hydrofilní olej do čisté láhve. Naneste malé množství oleje na tvář a jemnými masážními pohyby vtírejte do kůže. Poté omyjte teplou vodou.

hydrofilníbhydrofilníc

Články
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše