Jak doma vykouzlit hřejivou podzimní atmosféru?

Popis

Jak doma vykouzlit hřejivou podzimní atmosféru?
Kdo by nemiloval podzim, barevné listy, huňaté svetry, čas na pečení, spousta podvečerního tvoření, svižné procházky, studený vzduch, horký čaj… A tolik nádherných vůní, které dělají podzim podzimem. Vůně dokážou podtrhnout krásu každého ročního období. Proč si je tedy pořádně neužít?

 podzim01  

Vychutnejte si podzim naplno

Na podzimu a jeho vůních je něco tak hezky utišujícího, milého a klidného. Svěží léto plné čerstvých květin a ovoce střídá zemitá vůně podzimu, pozdní sklizně a padajícího listí. Jablka, hrušky a dýně, doplněné skořicí, hřebíčkem a pomerančem. Právě vůně linoucí se z trouby při pečení dýňového koláče nás inspirovala k dnešnímu článku, chtěli jsme si podzim a jeho hřejivou náladu užít nejen při ochutnávání domácích dobrot, ale také při čtení oblíbené knížky i uklízení.

Navodit atmosféru a podpořit imunitu

Vůně dokážou přinést tu pravou atmosféru, povzbudit, nebo naopak uklidnit, ale třeba i vrátit nás v čase, spousta našich vzpomínek je vůněmi totiž doslova prosycená. Rozptýlené esenciální oleje také umí pročistit a osvěžit vzduch, a protože jich většina zvládne zneškodnit různé viry a další potvůrky, pomáhají proti nachlazení, chřipce nebo rýmě.

A celý článek najdete tu.

Jak doma vykouzlit hřejivou podzimní atmosféru?
Vytvořeno02.02.2023
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše