Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka
Kosmetická kuchařka

Kosmetická kuchařka

ID produktu6570
V Kosmetické kuchařce si přijdou na své začátečníci i zkušenější výrobci, kteří mohou ocenit pokročilejší recepty například na pleťovou kosmetiku, sprchový gel, lehoučké a nadýchané tělové mléko...Více informací
387 Kč 336 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Zvu Vás na dobrodružnou cestu výroby domácí kosmetiky.

Na jejím začátku stojí kvalitní přírodní ingredience a na konci voňavá a funkční kosmetika vlastní pleti na míru.

Popis Výroba/Knihy

V Kosmetické kuchařce si přijdou na své nejen začátečníci, kteří díky jednoduchým receptům proniknou do tajů kosmetické alchymie, ale i zkušenější výrobci, kteří mohou ocenit pokročilejší recepty například na pleťovou kosmetiku, sprchový gel, lehoučké a nadýchané tělové mléko...

V knize najdete nejen mnoho vyzkoušených a ověřených receptů, ale také teoretický základ (informace o surovinách, postupech, skladování, trvanlivosti…), díky kterému si můžete recepty různě upravovat dle vlastních potřeb.

Recepty jsou rozděleny do kategorií dle použití. V každé kategorii najdete několik různých receptů, základní recepty jsou navíc rozpracované do několika variant.

U každého receptu najdete dělení dle náročnosti, doby přípravy, nákladnosti, možnostech substituce surovin, informaci o typu pleti a stručný rozbor surovin – která přináší do výrobku jaký užitek.

Ve všech receptech je kladen důraz na to, aby bylo dosaženo maximálního užitku s minimem ingrediencí a aby byly ingredience dostupné na českém trhu. Veškeré postupy jsou osvědčené a vyzkoušené nejen autorkou, ale i mnoha dalšími ženami.

Kniha má pevnou vazbu, je vytištěna plnobarevně na kvalitním křídovém papíře a recepty jsou doplněny o kvalitní fotografie a akvarelové ilustrace.

Parametry
AutorAnna Potůčková
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše