Koupelové soli e-book
Koupelové soli e-book
Koupelové soli e-book

Koupelové soli e-book

ID produktu6568
Směs soli a vody - solanka - byla odpradávna považována za magické fluidum. V podobě horké vany dokáže naše tělo i mysl zrelaxovat, uvolnit a dodat nové síly na nový den nebo dobrou noc... Navíc se jedná o nejjednodušší, nejúčinnější a nejefektnější DIY, které si můžete doma vytvořit.Více informací
99 Kč 82 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Popis e-booku

Směs soli a vody - solanka - byla odpradávna považována za magické fluidum. V podobě horké vany dokáže naše tělo i mysl zrelaxovat, uvolnit a dodat nové síly na nový den nebo dobrou noc... Navíc se jedná o nejjednodušší, nejúčinnější a nejefektnější DIY, které si můžete doma vytvořit.

V tomto eBooku najdete přehledně na 63 stranách něco málo o léčivých účincích koupele, seznámíte se s nejprospěšnějšími surovinami a naučíte se základní jednoduchý recept na koupelovou sůl. V neposlední řadě na Vás čeká 15 autorských originálních receptů jako například: Voňavá vana pro malé princezny, Sůl pro gentlemany nebo Remineralizační koupel. Samozřejmě nechybí podrobný recept na legendární levandulovou sůl (z přebalu Výroba/Knihy). Snadné recepty pro léčení kůže, přírodní péči o tělo i na zábavné odpolední tvoření s dětmi.

Naše myšlenka

Sama jsem při svých prvních pokusech o výrobu kosmetiky dost často narážela na nedostatek informací nebo naopak příliš velký výběr surovin. A ztrácela jsem se. Potom člověk musí tvořit stylem: POKUS, OMYL. Tento způsob je sice starý jako čas sám, nicméně je trochu zdlouhavý a hlavně drahý.

Proto jsem se rozhodla vytvořit přehledné návody a shromáždit získané informace na jedno místo. Účel je, abyste Vy začaly tvořit na základech mého "pokus omyl" a nemusely opakovat moje chyby. A aby měl každý Váš výrobek velkou šanci fungovat tak, jak chcete, a měl tu správnou podobu, vůni a hlavně účinky.

Naše eBooky jsou unikátní v tom, že nepřekládají slepě recepty, nicméně vysvětlují principy. Díky nim může každý pochopit jak se které látky chovají, co s čím lze kombinovat a proč. K čemu je to dobré? Když máte tyto informace, můžete si dostupné recepty libovolně upravovat nebo tvořit vlastní – zcela unikátní a přizpůsobené Vám.

Co je eBook?

Možná jste na ně zvyklí, možná jsou pro Vás novinkou. EBooky se označují elektronické Výroba/Knihy a brožury. Graficky si nic nezadají s těmi tištěnými, nicméně pro moderního výrobce kosmetiky mají mnoho výhod:

Zdarma do emailu dostáváte aktualizace a tzv. „druhá a další vydání“ – Váš eBook je tedy vždy aktuální a už za něj v budoucnu nemusíte nikdy platit

Jsou přizpůsobené pro domácí tisk a Vy si tak můžete pořídit libovolný počet kopií – jednu pracovní, kam si budete psát, jednu jen pro čtení…

V každém eBooku je místo pro Vaše poznámky a zápisky – pokud Vám nebude stačit místo, vždy si můžete libovolný počet konkrétních stránek dotisknout

Distribuce je rychlá a bez dalších nákladů

Díky nulovým nákladům na tisk jsou pro Vás eBooky připraveny za velmi dostupné ceny

Jak tedy eBook objednat?

EBook je pouze elektronická forma, nedostanete tedy žádný tištěný materiál.

Chcetete-li zakoupit pouze eBook a nemáte v objednávce nic dalšího, ebook vám pošleme elektronicky bez poštovného. Zvolte pouze při volbě přepravce možnost osobní odběr, dárkové pouzkazy, eBooky.

Máte-li v objednávce i další produkty, nevadí, produkty odešleme a ebook vám přijde na mail zvlášť.

Parametry
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše