Květová esence Zrození -  Hlazení duše miminka, 125 ml
Květová esence Zrození -  Hlazení duše miminka, 125 ml
Květová esence Zrození -  Hlazení duše miminka, 125 ml

Květová esence Zrození - Hlazení duše miminka, 125 ml

ID produktu6942
Voňavá květová esence ve spreji je velmi jemná a pro děťátko je jednou z nejhezčích vůní právě Růže, která jej sytí pocitem mateřské lásky.Více informací
583 Kč 482 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis
 

Květová esence Hlazení Duše Miminka

 
Miminkovská esence 
 
♦ poskytuje jedinečnou harmonizační péči od nejmenších pro podporu jejich vývoje, přičemž stejně blahodárně se osvědčila i v péči o miminka v lůně 
 
♦ vitalizačně harmonizuje mnohé fyziologické životní funkce (dýchání, tlukot srdíčka, trávení apod.), orgánové systémy, a stejně tak zklidňuje i nervovou soustavu při hyperaktivitě či emočním a psychickém vypětí
 
♦ znatelně ulevuje i při tělesném napětí a bolesti (na zátylku, na zádíčkách, mezi lopatky, v dlaních či nohou, při kolikách, při bolestech zoubků, oušek apod.)
 
Možnosti využití květové esence (pouze zevně na pleť a do prostoru): 

Těhotenství:

⁕ harmonizačně opečovává miminko v lůně, kdy vitalizuje mnohé životní funkce, podporuje vývoj na tělesno-energetické rovině a nalaďuje ho do hezké konejšivě-endorfinkové emoce, což vytváří důležitý primární otisk do jeho miminkovské duše (dle prenatální psychologie): 
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté si ji nastříkáme do dlaní a vzájemným třením ji krátce prohřejeme a následně ji pečlivě krouživě vtíráme po celé ploše těhotenského bříška, přičemž celou péči ještě více umocníme pravidelným prováděním ucelené harmonizační sestavy „Růžové objetí“ pro miminka v lůně
 
⁕ svou lehounkou vůní rozvíjí u miminka i emoční paměť (již miminka v lůně cítí vůně), takže blahodárně působí i v oblasti prenatální psychologie. Navíc, po porodu už bude miminko esenci důvěrně znát, takže mnohem snáz a rychleji se na ni naladí a bude z ní i efektivněji profitovat: 
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté si ji nastříkáme do dlaní a vzájemným třením ji krátce prohřejeme a následně ji pečlivě krouživě vtíráme po celé ploše těhotenského bříška, přičemž celou péči ještě více umocníme pravidelným prováděním ucelené harmonizační sestavy „Růžové objetí“ pro miminka v lůně
 
⁕ u maminky vydatně opečovává místa namáhané pokožky + pěstící olej Objetí jemnou Růží:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji pečlivě krouživě vetřeme v potřebných místech do pokožky, kterou vyživuje a skvěle hydratuje, a následně se do ještě vláčné pokožky stejně vmasíruje i pěstící olej Objetí jemnou Růží (vyhlazuje strukturu pleti, poskytuje ji výživu, pružnost a vláčnost), který se díky esenci dostává do hlubších vrstev, kdy se společně vzájemně potencují jejich biologicky aktivní látky, takže působí mnohem vydatněji a efektivněji jako exklusivní dvoj-kombinace.
 

Voňavý porod:

⁕ poskytuje harmonizačně-energetickou podporu i vzpruhu nově rodícímu se děťátku tak, aby co nejpřirozeněji zvládlo svou cestu zrození + pěstící olej Objetí jemnou Růží:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji pečlivě krouživě vetřeme do pokožky bříška maminky (harmonizačně vitalizuje děťátko a stejně ulevuje i při případném při napětí), a následně se do ještě vláčné pokožky stejně vmasíruje i pěstící olej (prohlubuje celkovou úlevu), který se díky esenci dostává do hlubších vrstev, kdy se společně vzájemně potencují jejich biologicky aktivní látky, takže působí mnohem vydatněji a efektivněji jako exklusivní dvoj-kombinace.
 

Novorozeňátka a děti:

⁕ Růžový obláček jemně provoní prostor do konejšivě-endorfinkové atmosféry a současně i pročištění ovzduší. Dělá se samostatně kolem děťátka kdykoliv přes den pro jeho příjemné naladění, kdy vytváří emočně-harmonizační impulz přímo do emočního centra v mozku (amygdaly), které je i centrem emoční paměti a vzpomínek – proto bude dítě tuto miminkovskou esenci časem už důvěrně znát a bude moci pak působit mnohem snadněji a efektivněji:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji rozstříkáme 3x kolmo přímo nad děťátkem a necháme působit.
 
⁕ Kytičkové dlaně jsou pro nově narozená miminka doslova léčivým balzámem, které ho hladí na těle i na duši. Navíc, esence dělá pokožku v dlaních hebkou, takže je velmi příjemné, když i porodní asistentky ošetřují miminko právě takovýmito dlaněmi již od prvních chvil na světe:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté si ji nastříkáme do dlaní a vzájemným třením ji krátce prohřejeme, takže pak se vždy budeme děťátka dotýkat jemně provoněnými a hebkými dlaněmi. 
 
⁕ harmonizačně vitalizuje a povzbuzuje životní funkce miminka od prvních dnů, proto se pravidelně lehounce krouživě vtírá především do patiček, na bříško, na srdíčko, do čelíčka a stejně se opečovávají i místa napětí, když bude aktuálně potřeba (před použitím lahvičku s miminkovskou esenci krátce promícháme v dlani).
⁕ má pozitivní vliv na příjemné naladění miminka i jeho celkovou harmonizaci po porodu, proto tak blahodárně působí na hezké prvotní emoční otisky a stejně rozvíjí i emoční paměť:  
 
Postup: kdykoliv přes den nastříkáme květovou esenci kolmo nad děťátko, takže jej zahalíme do jemné endorfinkové emoce Růžového obláčku, a současně se i pročistí prostor kolem něj. Před použitím lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani.
   Pro celkové blahodárné povzbuzení pak následně provádíme ucelenou harmonizační sestavu „Růžové objetí“ pro novorozeňátka (viz 4 kap. v knize Motýlí masáže pro novorozeňátka, Maitrea 2016). 
 
⁕ blahodárně působí i v oblasti postnatální psychologie u nově narozených miminek, kdy se miminkovská esence nastříká na podložku v postýlce a pravidelně i na hračku, takže ji promění na voňavé hnízdečko, které se stane mnohem přívětivější a svou endorfinkovou atmosférou rozptyluje i jejich případný nepokoj či neklid (před použitím lahvičku s miminkovskou esenci krátce promícháme v dlani)
 
⁕ zklidňuje podrážděnou pokožku jako jsou potničky, ekzémiky, opruzeniny apod.:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté si ji nastříkáme do dlaní a vzájemným třením ji krátce prohřejeme a následně ji pečlivě krouživě vtíráme do potřebných míst tak často, jako bude potřeba (esencí se nelze předávkovat).
 
⁕ stimuluje a povzbuzuje proces trávení u nově narozených dětí, které po porodu není ještě plně rozvinuté, takže je prospěšné ho pravidelně podporovat již od prvních dnů + pěstící olej Objetí jemnou Růží:
 
Postup: vždy při přebalování, nebo v průběhu Motýlí masáže děláme s miminkovskou esencí děťátku protikolikovou masáž kolem pupíku a následně i ve svalech na zádičkách (viz 5 kap. v knize Motýlí masáže pro novorozeňátka, Maitrea 2016). Pro celkové zklidnění se stejně vmasíruje i pěstící olej do ještě vláčné pokožky, který se díky esenci dostává do hlubších vrstev, kdy se společně vzájemně potencují jejich biologicky aktivní látky, takže působí mnohem vydatněji a efektivněji jako exklusivní dvoj-kombinace. Před použitím lahvičku s miminkovskou esenci krátce promícháme v dlani.
⁕ v každodenní péči se skvělé osvědčil Rituál pro hezké ráno, který děťátko hezky nastartuje a příjemně naladí do nového dne, takže vše pak plyne mnohem přirozeněji a snáz: 
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji rozstříkáme kolmo nad děťátko, takže mu vytvoříme Růžový obláček a následně ji lehce krouživě vetřeme děťátku do: čelíčka, na srdíčko, do pupíku (významný energetický bod pro celý tělesný systém) a vydatně do plosek nohou. 
   Na závěr namalujeme kytičkovými dlaněmi kolem něj nad obrysy jeho tělíčka Kouzelnou bublinku, takže budou v jeho blízkém prostoru harmonizačně působit „kouzelné kytičky“.  
 
⁕ Obdobně před spaním provádíme stejně Rituál pro hezké sníčky, kdy odlehčí od nastřádaných emocí a zážitků z celého dne:
     - větší děti si tyto rituály oblíbily a snadno osvojili, proto si také o ně i samé rády říkají
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji lehce krouživě vetřeme děťátku do čelíčka a na srdíčko, a na závěr uděláme kolmo nad nim Růžový obláček, takže bude usínat v konejšivé atmosféře, ve které budou harmonizačně působit „kouzelné kytičky“.  
 

Laskavá péče o předčasňátka:

⁕ Kytičkové dlaně jsou pro předčasňátka doslova léčivým balzámem, které ho hladí na těle i na duši. Navíc, esence dělá pokožku v dlaních hebkou, takže je velmi příjemné, když maminka, ale i dětské sestry ošetřují miminko právě takovýmito dlaněmi již od prvních chvil:
 
Postup: po běžné dezinfekci si miminkovskou esenci nastříkáme do dlaní a vzájemným třením ji krátce prohřejeme, až se rozvine hlavní tón její konejšivé vůně vzácné Růže. Díky ní se pak budeme děťátka dotýkat jemně provoněnými i hebkými dlaněmi. Před použitím lahvičku s esencí krátce promícháme v dlani.
⁕ miminkovská esence blahodárně působí na hezké prvotní emoční otisky a pozvolna rozvíjení emoční paměť, takže má pozitivní vliv na příjemné naladění i primární nastavení předčasňátka po náhlém porodu: 
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji nastříkáme 2-3x na hračku a krátce jí zamáváme (až se zcela odpaří alkohol a rozvine se hlavní tón jemňounké vzácné Růže) a vložíme ji do inkubátoru za hlavičku děťátka a necháme působit.
   Pro celkové blahodárné povzbuzení pak následně provádíme ucelenou harmonizační sestavu „Růžové objetí“ pro předčasňátka (viz 4 kap. v knize Motýlí masáže pro novorozeňátka, Maitrea 2016). 
 
⁕ blahodárně působí i v oblasti postnatální psychologie u předčasně narozených dětí, kdy se miminkovská esence nastříká na hračku kdykoliv přes den, takže inkubátor promění na voňavý pokojíček, který se stane mnohem přívětivější a svou konejšivě-endorfinkovou atmosférou rozptyluje i případný nepokoj či neklid: 
 
Použití: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a kdykoliv přes den ji nastříkáme na hračku, se kterou lehce zamáváme (pro odpaření alkoholu) a vložíme ji za hlavičku předčasňátka, takže mu pročistí a příjemně provoní prostor „v prvním pokojíčku“ do konejšivé atmosféry, nebo také večer před spaním pro jeho hezké usínání či rozptýlení případných chmur, které když se u něj nastřádali
 před uložením předčasňátka do inkubátoru mu 3x nastříkáme miminkovskú esenci podél celé podložky, čímž mu připravíme jeho nový „voňavý pokojíček“
 
⁕ harmonizačně vitalizuje a lehounce povzbuzuje životní funkce miminka od prvních dnů, proto se pravidelně lehounce krouživě vtírá do patiček, na bříško a srdíčko, a stejně se opečovávají i místa napětí, když je potřeba (před použitím lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani).
 
⁕ zklidňuje podrážděnou pokožku jako jsou potničky, ekzémiky, opruzeniny apod.:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté si ji nastříkáme do dlaní a vzájemným třením ji krátce prohřejeme a následně ji pečlivě krouživě vtíráme do potřebných míst tak často, jako bude potřeba (esencí se nelze předávkovat).
 
⁕ blahodárně stimuluje proces trávení u nově narozených dětí, které po porodu není ještě plně rozvinuté, takže je prospěšné ho pravidelně podporovat již od prvních dnů + pěstící olej Objetí jemnou Růží:
 
Postup: vždy při přebalování, nebo v průběhu Motýlí masáže děláme děťátku protikolikovou masáž kolem pupíku a následně i ve svalech na zádičkách (viz 5 kap. v knize Motýlí masáže pro novorozeňátka, Maitrea 2016). Pro celkové zklidnění stejně vmasíruje i pěstící olej Objetí jemnou Růží do ještě vláčné pokožky, který se díky esenci dostává do hlubších vrstev, kdy se společně vzájemně potencují jejich biologicky aktivní látky, takže působí mnohem vydatněji a efektivněji jako exklusivní dvoj-kombinace. Před použitím lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani.
⁕ skvělé se osvědčil v každodenní péči Rituál pro hezké ráno, který děťátko hezky nastartuje a příjemně naladí do nového dne, takže vše pak plyne mnohem přirozeněji a snáz:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji nastříkáme na hračku děťátka, kterou vložíme za jeho hlavičku, takže mu vytvoříme atmosféru Růžového obláčku a následně ji lehounce krouživě vetřeme děťátku do: na srdíčko, do pupíku (významný energetický bod pro celý tělesný systém) a vydatně do plosek nohou. 
 
⁕ Obdobně provádíme před spaním také Rituál pro hezké sníčky, který odlehčí nastřádané emoce a zážitky z celého dne:
 
Postup: nejdřív lahvičku s miminkovskou esencí krátce promícháme v dlani a poté ji lehce krouživě vetřeme děťátku do čelíčka a na srdíčko, a na závěr ji ještě nastříkáme na hračku děťátka, kterou vložíme za jeho hlavičku, takže mu vytvoříme atmosféru Růžového obláčku, kdy bude usínat v konejšivé atmosféře, ve které budou harmonizačně působit „kouzelné kytičky“.  
 
Složení
Čistá pramenitá voda, květová voda Růžová, macerát květů bylin (Slivoň třešňová, Bílá lesní réva, Netýkavka žláznatá, Devaterník dvoubarvý, Snědek chocholistý, Jabloň lesní, Oliva). Konzervováno jemným lihem (19,2%).
 
INCI
Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Plant extracts 0,9% (Prunus cerasifera, Clematis Vitalba, Impatiens glandulifera, Helianthemum nummularium, Ornithogalum umbellatum, Malus Pumila), alcohol (19,2%).
 
Parametry
Jednotkový objem (ml)125
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše