Melano Regul, 30 ml

Melano Regul, 30 ml

ID produktu3886
Tato koncentrovaná aktivní látka, vytěžená z ajurvédské rostliny zvané Punarnava, bojuje se všemi typy pigmentových skvrn díky regulačnímu působení na syntézu melaninu.Více informací
339 Kč 280 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

 • Jedná se o kosmetickou surovinu, která působí v krémech depigmentačně a zjasňuje pleť. Jde o 100% přírodní extrakt, bez konzervačních látek nebo přísad.
 • Země původu Francie, sběr rostliny Boerhavia diffusa: Indie
 • Čirá až mírně zakalená tekutina hnědé barvy, balená v jantarové skleněné lahvičce.
 • Je rozpustný ve vodě, nerozpustný v oleji.

Použití

Tento přírodní extrakt s prokázanou účinností do přípravků, které mají za úkol odstranit či potlačit pigmentové skrvny.

Depigmentaci a zjasnění: tato účinná látka snižuje expresi tyrosinázy, klíčového enzymu v procesu syntézy melaninu v melanocytech. Kromě toho snižuje aktivitu tyrosinázy, což snižuje množství produkovaného melaninu, a tím i má zesvětlovací účinek.

Pomáhá snižovat skvrny na kůži: tato účinná látka snižuje hromadění melaninu v epidermis snížením počtu dendritů melanocytů. Vzhledem k tomu, že dendrity jsou "mosty", přes které melanocyty přenášejí melanin do keratinocytů v epidermis, snížení počtu dendritů zabraňuje hromadění pigmentu v epidermis a snižuje nehomogenitu pigmentace.

Účinnost in vitro a in vivo u dobrovolníků: tato účinná látka byla testována na několika typech skvrn: povrchové pigmentové skvrny (post-zánětlivé hyperpigmentace, které zanechaly pupínky nebo léze), hnědé skvrny v důsledku UV, pigmentové nepravidelnosti a hluboké skvrny v důsledku stárnutí kůže. Melano'regul viditelně snižuje povrchové skvrny a hlubší akumulaci pigmentů.

Sjednocuje a objasňuje pleť: prokázaný sjednocující účinek na dobrovolníky: zesvětlující účinek pokožky je větší v oblastech se skvrnami a hyperpigmentacemi, které navozují globální homogenizaci pleti, sjednocují pleť a pleť rozjasní.

Bezpečný: tato účinná látka reguluje syntézu melaninu tím, že zasahuje proti proudu v procesu, a bez ovlivnění životaschopnosti melanocytů, na rozdíl od tradičních depigmentantů, které mají toxický účinek na buňky.

Tato aktivní látka není fotosenzibilizační a může být použita v krémech určených i pro denní péči. Vystavení se slunci nebo UV záření má však tendenci zvýrazňovat pigmentové skvrny nebo dokonce vytvářet nové, takže se doporučuje vyhnout se intenzivní expozici a použít ochranu přizpůsobenou typu pleti.

Doporučené dávkování: 1 - 3%

Tato účinná látka se používá jako přísada do vašich kosmetických přípravků:

 • Preventivní a léčebná péče o místa s výskytem pigmentových skvrn
 • Projasnění a sjednocení péče o pleť
 • Depigmentační péče
 • Péče o ruce a dekolt
 • Péče o matnou pokožku s nepravidelnostmi pigmentů
 • Některé konkrétní nápady na výrobu produktů: Intenzivní krém pro snížení skvrn, krém na ruce, tělové mléko po opalovaní, které zabraňuje vzniku skvrn

Bezpečnostní opatření

 • Neaplikujte na kůži čistě.
 • Respektujte doporučené dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepolykejte.

INCI: Propanediol, Aqua, Boerhavia difuzní kořenový extrakt

Parametry
Jednotkový objem (ml)30
Velikost balení (ks)1
Země původuFrancie
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše