Mýdlo na praní "PARFAIT" se sírou, 100 g
Mýdlo na praní "PARFAIT" se sírou, 100 g
Mýdlo na praní "PARFAIT" se sírou, 100 g

Mýdlo na praní "PARFAIT" se sírou, 100 g

ID produktu6894
Tuhé mýdlo na praní "PARFAIT" se sírou pro maximální čistotu vašeho prádla obsahuje kokosový olej, olivový olej, lanolin, mořskou sůl a síru, vysoce kvalitní tuky a oleje a také kapku Natural Parfum nonalergic.Více informací
95 Kč 79 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Proč naše prací mýdlo obsahuje síru?

Síra je dle dostupných informací vynikajícím prostředkem, protože výrazně brání růstu plísní, bakterií a virů. Odjakživa se síra používá na síření sklepů, ale i pro síření sudů pro uskladnění vína a piva. Síra se používá i pro léčbu svrabu, ekzému a jiných kožních nemocí.

Maximálně šetrné, ale i účinné. Použití je naprosto jednoduché. Pokud budete prát v ruce, stačí navlhčit a několikrát přejet prádlo a pořádně promnout. Do pračky je vhodnější mýdlo buď nastrouhat nebo připravit sliz s přídavkem perkarbonátu sodného.

Mýdlo na praní se sírou je velmi vhodné také na praní prádla, které přišlo do styku s našimi zvířecími mazlíčky! Pro praní látkových menstruačních vložek, dětských plenek, ponožek a spodního prádla.

A jak pereme my?

Aby se z prádla uvolnila veškerá špína a měli jsme zářivé prádlo, zkoušeli jsme postup, jak to dělaly naše babičky a trochu to přizpůsobili našim podmínkám. Prádlo jsme na několik hodin namočili do teplé vody, kam jsme natrouhali naše mýdlo na praní a nechali dobře odmočit. Poté jsme je pouze vyždímali tak, aby se dalo přendat do automatické pračky (nemáchali jsme v čisté vodě, je žádoucí, aby krásně rozpuštěné prací mýdlo zůstalo ještě v prádle). Do kaslíku na prášek jsme již dali pouze perkarobnát sodný s 1% TAED a zvolili program dle prádla. Prádlo bylo krásně vyprané, bez zbytků mýdla a krásně měkoučké. Díky delšímu času, kdy bylo prádlo namočené a mohla se rozložit veškerá špína, nebylo již do pracího cyklu třeba dávat další prací prášek nebo mýdlo, ale mechanicky se prádlo v pračce promnulo a výsledek byl fantastický.

Díky složení již nemusíte používat další změkčovače na tkaniny. Díky zvoleným surovinám má mýdlo výborné prací schopnosti, plně rozložitelné a nedráždivé! Mýdlo je vhodné na praní běžného prádla v domácnosti.

Velmi dobrých výsledků dosáhnete, pokud necháte v mýdle prádlo přes noc namáčet a poté vyperete. Díky síře bude čisté, jemné a dobře vyprané!

Množství mýdla na praní používejte dle míry ušpinění prádla.

Výroba mýdla

Mýdlo na praní "PARFAIT" je připravené metodou za tepla a podle receptury našich babiček, tak jak je připravovali dříve v každé chalupě. Recepturu jsme samozřejmě trošinku upravili a vylepšili.

Minimální hmotnost je 100 g

Parametry
Jednotková váha (g)100
PoužitíPrací prostředky
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše