Mýdlová hmota s aloe vera, 1 kg
Novinka

Mýdlová hmota s aloe vera, 1 kg

ID produktu5204
Novinka
Tento mýdlový základ jemně čistí a zklidňuje pokožku.Více informací
139 Kč 115 Kč bez DPH
Na objednávku
Tento produkt nelze zakoupit

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

 

Mýdlová hmota s aloe vera je bílý rychle tuhnoucí mýdlový základ.

Vyzkoušejte péči o pleť s naší mýdlovou hmotou s aloe vera.

Naše mýdlová hmota s aloe vera je vytvořena s důrazem na kvalitu a přírodnost. Čistí, obnovuje a dodává vaší pokožce svěžest.

Měkká a krémová textura mýdlové hmoty se snadno zpracovává a umožňuje vám vytvořit vlastní jedinečné mýdla plná péče.

Samotná mýdlová hmota není hotovým mýdlem, ale základní surovinou pro výrobu mýdel. Zde je obvyklý postup, jak použít mýdlovou hmotu:

  • Příprava a bezpečnost:

Před začátkem práce si připravte veškeré potřebné vybavení, včetně formiček na mýdlo, barev, vůní a dalších případných přísad. Mějte na paměti základní pravidla bezpečnosti při práci s chemickými látkami.

  •  Roztavení mýdlové hmoty:

Roztavte mýdlovou hmotu. To může být provedeno v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Postupujte podle pokynů uvedených na obalu mýdlové hmoty, abyste dosáhli správné teploty a konzistence.

  •  Přidání barev a vůní:

Pokud chcete, můžete do roztavené mýdlové hmoty přidat barvy a vůně dle svého výběru. Buďte opatrní s dávkováním, abyste dosáhli požadovaného vzhledu a vůně mýdla.

  •  Naplnění formiček:

Naplňte formičky na mýdlo směsí roztavené mýdlové hmoty a přísad. Při této fázi můžete přidat také drobné ozdobné prvky, jako jsou sušené květiny nebo bylinky.

  •  Ztuhnutí a odstranění:

Nechte mýdlo ztuhnout a zchladnout v formičkách. Po dostatečném ztuhnutí můžete mýdlo opatrně vyjmout z formiček.

  •  Použití:

Nechte mýdlo zazrát 48 hodin. Vaše vlastní vyrobená mýdla s kozím mlékem jsou nyní připravena k použití! Můžete je začít používat při koupání nebo sprchování.

Balení 1kg

Ingredients: Agua, Glycerine, Sodium stearate, Propylene glycol, Sorbitol, Sodium laurate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium laureth sulphate, Disodium lareth sulphosucinate, Stearic acid Sodium chloride, Lauric acid, Tetrasodium EDTE

 

 

Upozornění: někdy vás mate látka sodiium laurethsulfate, tato látka není SLS ale SLES. SLES je měkčím derivátem, jeho chemická struktura prošla
etoxylací, což znamená, že byla upravena tak, aby byla méně dráždivá a šetrnější k pokožce. Má tendenci vytvářet více pěny a je méně dráždivý než SLS. Nicméně je to sulfát.

Parametry
Jednotková váha (g)1000
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše