Roušky a respirátory s jemnou vůní Růže

Roušky a respirátory s jemnou vůní Růže
Jednotlivé suroviny nakoupíte hned pod postupem
Popis

Roušky a respirátory s jemnou vůní Růže

 

        

 

Příběh květové esence Růžové osvěžení

 

   Ráda bych se podělila o mou novou zkušenost s květovými esencemi Zrození. Jsem porodní asistentka a zdravotní sestra, a pracuji v domácí péči. Jako všichni zdravotníci, i my v domácí péči, řešíme v těchto dnech používání ochranných pomůcek a dezinfekce.

 

   Na nošení respirátorů a častou dezinfekci rukou alkoholickými prostředky jsme si postupně zvykly. Ale naše respirátory již při vytažení z obalu nepříjemně „voněly“, a při jejích používání jsme já i mé kolegyně zaznamenaly, že v nich zůstávají nepříjemné pachy z okolí, jako např. cigaretový kouř apod.

 

   Dýchat tyto „vůně“ několik hodin denně není nic příjemného. A tak jsem přemýšlela, čím si jejich nošení zpříjemnit. Intuitivně jsem zkusila použít moje oblíbené květové esence, a to nejvíce Růžové osvěžení, ale i Strom života. Respirátor, který jsem si jimi provoněla, začal příjemně vonět a snadněji se i nosil. Také jsem měla dobrý pocit, že ho alespoň částečně dezinfikuji, a to díky jemnému alkoholu, který je v nich obsažen.

 

   Tytéž květové esence občas používám i jako dezinfekci na ruce. V práci si je totiž stále dezinfikuji komerčními dezinfekcemi, po kterých mám ruce bolavé a suché. Proto jsem ve svém osobním životě začala dezinfekci střídat s použitím Růžového osvěžení, po kterém má kůže na rukou začala reagovat mnohem lépe. A opět, díky obsaženému jemnému alkoholu zůstali mé dlaně částečně i dezinfikovány.

  

Velké díky jemným květovým esencím Zrození i její autorce.

 

Mgr. Hanka Čmochová, porodní asistentka a zdravotní sestra

https://www.facebook.com/RuzoveEsence

H.Cmochova@seznam.cz, Olomouc

 

Květová esence Růžové osvěžení

 

a výhody jejích účinků při použití na ochranné pomůcky a do dlaní:

 

? přináší příjemný pocit osvěžení a lehkosti, povzbuzuje psychiku a vitalitu i při pochmurné náladě

? navozuje hezké emoční naladění, které vzniká téměř okamžitě po vdechnutí, a to díky stimulaci emoční části mozku (amygdaly) přes jemná olfaktorická nervová zakončení v nosní sliznici

?účinně zmírňuje podráždění citlivé pokožky a ztišuje a opečovává i alergickou pokožku

? pokožku v dlaních dělá hydratovanou a hedvábně měkkou díky vzácnému hydrolátu z Růže damašské

?má antibakteriální a dezinfekční účinky, a efektivně pomáhá v procesu hojení drobných ranek

? obsažený jemný farmaceuticky alkohol napomáhá jejím celkovým dezinfekčním účinkům

 

Typ pro vás: Růžové osvěžení se skvěle osvědčilo i při každodenní péči o pleť obličeje, do kterého se pečlivě vetře pod běžný denní krém či masážní směs, čímž se stalo příjemnou součástí ranního zkrášlujícího rituálu.

 

 

https://www.facebook.com/KouzelneZrozeni/

 

www.zrozeni.com

Články
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše