Tuhé deodoranty

Popis

Léto, léto mý...

Hřejivé sluníčko, zpocené tělo...to všichni dobře známe. Tak si tu představíme pár pomocníků, kteří nám pomůžou v našem boji.

Jako první, je tu kolekce tuhých deodorantů od Ben a Anna.

Na co se můžete u této značky spolehnout

  • Že veškeré produkty neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech - jsou tak vhodné pro vegany.
  • Značka je certifikovaná NaTrue - což je jeden z nejpřísnějších evropských standardů pro přírodní kosmetiku, který zaručuje čisté složení a pro vás je garancí kvality.
  • Mají certifikaci ICADA, která je poskytována pouze těm výrobcům, jejichž firemní kultura a produktová filozofie je založena na použití přírodních složek. Zároveň chrání malé a střední specializované výrobce, jejich výrobní postupy a znalosti práce s přírodní kosmetikou.

Naši nabídku těchto parádních deodorantů v papírových obalech najdete na tomto odkazu

 

Nezaujalo? Tak se pojďme podívat na zoubek sestavě tuhých deodoratů od firmy Deoguard.

Tuhé deodoranty s magneziem jsou vhodné pro citlivou pokožku, nebrání tělu přirozeně se potit, ale aktivně neutralizuje tělesný pach a účinně absorbuje pot.

Pokud ještě zůstaneme v zahraničí, můžeme vám nabídnout tekuté deodoranty v roll onu. Deodoranty jsou v BIO kvalitě. Je libo se zázvorem a citrónem a nebo dáváte přednost jemnému měsíčku?

 

 

 

 

 

Tuhé deodoranty
Vytvořeno21.05.2024
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše