Úžasná domácí voňavka

Úžasná domácí voňavka
Tento základ je ideální pro aromaterapetuické přípravky. Podporuje pronikání esenciálních olejů a zlepšuje biologickou dostupnost.Více informací
Suroviny pro tento recept40ml Základu pro výrobu parfému10ml libovolné vůněObal na parfém
Jednotlivé suroviny nakoupíte hned pod postupem
Popis

Základ pro výrobu parfémů se skládá z 97,2% přírodních složek, z toho 92% pochází z ekologického zemědělství. Základ pro výrobu parfémů ani jeho složky nebyly testovánány na zvířatech a neobsahuje ftaláty ani glykol.

Co je denaturace?

Denaturace je přidání další látky do alkoholu, aby se nedal použít pro lidskou spotřebu. Běžně se používají glykoly, ty jsou ale známé pro svůj silný dráždivý potenciál a jiné nežádoucí účinky. V našem základu je však bitrex.

BITREX: Jedná se o nejvíce hořkou látku ze všech látek. Je inertní a bez zápachu, používá se v malém množství a dodává natolik nepříjmemnou chut, že je produkt nepoživatelný. Bitrex je natolik nepříjemný, že zabrání náhodnému požití. Bitrex je schválen Ecocertem pro bio výrobky.

Jak si tedy vyrobit vlastní parfém za pár minut?

Co bude potřeba?

- 40ml Základu pro výrobu parfému

- 10ml libovolné vůně

Jak na to?

Smíchejte náš základ pro výrobu parfémů a libovolnou vůni (esenciální olej, silice, kompozice), a máte báječný domácí parfém s vůní přesně podle vašich představ.

Články
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše