Voňavé kytičkování

Popis

Rádi bychom Vás informovali o rozšíření naší nabídky o nové květové esence s vůní Růže, kterou přináší společnost ZROZENÍ. Voňavé květové esence jsou bohaté na bioaktivní látky léčivých rostlin a obsahují výtažky ze vzácných olejů květů a bylin tělu prospěšných. Jejich důležitou součástí jsou i výjimečné pramenité vody z Francie a Čech, které jim dodávají jemnou rezonanci čisté přírody v té nejvyšší kvalitě.

Díky tomu, že esence nejsou monokomponentní, tzn. že neobsahují jenom jednu kytičku, ale vytváří synergické působení všech jejích součástí s vícero kytičkami, mají širší zaměření. Celkové působení květových esencí Hlazení Duše Miminka, Strom Života, Růžové osvěžení a Svítání je možně využít nejenom u samotného porodu, či v těhotenství, ale pomáhají a podporují v nejrůznějších situacích i v běžném životě, tedy kdykoliv je potřeba.

Proto se jednotlivé květové esence vyskytují v různých kategoriích, ale s aktuálním popisem jejich působení pro danou situaci a pro dané téma. I v tom je výjimečnost nových esencí ZROZENÍ.

 

Voňavé květové esence se zevně používají nejenom pro osvěžení, ale především pro harmonizaci a vyladění emocí a psychiky do „čisté tóniny“ přes emoční část mozku (amygdalu) a v procesu psychosomatiky efektivně působí i na tělesné rovině. A přes energetické dráhy, body a reflexní zóny, které jsou vstupní brány pro čisté bio-rezonance, působí blahodárně v celém těle, kdy se postupně dostávají ke všem buňkám a vylaďují v nich vzniklé disharmonie.

Toto působení se dá výstižně nazvat jako „kytičková akupunktura“ a jejich působení na naše tělo je měřitelné i na přístroji EAV (elektroakupunktura dle Dr. Reinholda Volla). Více o působení a účincích nových esencích ZROZENÍ, a pro květovou esenci Svítání i pro vnitřní užití, se můžete dozvědět v knize Motýlí masáže pro Novorozeňátka (Maitrea, 2016), kde je zmíněným esencím věnována značná část textu a také podrobný popis způsobů používání. Tuto knihu také najdete v nabídce „KVĚTOVÉ ESENCE“ a to v kategorii Knihy.

 Esence ZROZENÍ vznikli přibližně před rokem, tedy koncem roku 2016. Prvotním záměrem oblasti jejich působení bylo především porodnictví, tedy období těhotenství, porodu a šestinedělí pro nově rodící se maminky a jejich miminka, kdy jemně a do hloubky působí na emoční, mentální, tělesné a smyslové rovině.

zrozeni_tehotna zena

A jak se to často v životě stává, čas ukázal, že díky širšímu zaměření a celkovému působení esencí ZROZENÍ, významně pomáhají dětem nejenom po porodu, ale i v celém období jejich dětství. Moc se jim líbí, mají je rády a také si samotné dovedou o ně už říct a často si o ně i říkají.

Zkrátka, bez Růžového obláčku už nechtějí usínat, a taky chtějí být hlazeny pomocí voňavých Konejšivých doteků. Proto vznikl a začíná se zavádět i koncept opečovávání dětí s názvem „Kytičkové dětství s vůní Růže“ do mateřských školek či škol. Voňavé květové esence stejně účinně opečovávájí, pomáhají a podporují i ženy v každém období jejich života, a to až po věk „Moudré ženy“. Proto vzniká i koncept „Kytičkové pohlazení s vůní Růže pro Ženu a její vnitřní Dítě“ a „Kytičkové pohlazení s vůní Růže ve věku Moudré ženy“.

A také se otevírá spolupráce i pro mnohé ženské kruhy, kde zkušené lektorky učí ženy „kytičkovému opečovávání“ jejich ženského světa na různých úrovních. V posledním období se taky začalo „kytičkové opečovávání“ specificky zaměřené i pro Dom seniorů. A to nejenom pro samotné klienty, ale i pro pečovatele, kteří potřebují taky podpořit ve svém náročném poslaní.

Voňavé květové esence se taky stávají součástí různých terapií, kde podporují děti i dospělé v  procesu jejich léčení. Emočního či mentálního, a vlivem působení psychosomatiky i tělesného.

Výborné zkušenosti se např. ukazují i v „kytičkovém opečovávání“ predčasňátek na neonatologických odděleních a následně i při Vojtové terapii. Dokonce se esence skvěle osvědčili při podpoření „kvality života“ v onkologické a paliativní léčbě.

A nakonec, „voňavé kytičkování“ pomáhá i v běžném životě při nejrůznějších momentech a situacích, kdy potřebujeme tělo opečovat či podpořit. Anebo když se chceme jenom tak osvěžit. Zdá se, že fantazii se meze nekladou a „voňavá kytičková pomoc“ přichází často tam, kde ji zkusíme…

 Jako první začali esence ZROZENÍ používat ve svých těhotenských kurzech a v rámci poporodní péči porodní asistentky, dětské či neonatologické sestry, duly a ženy pečující o budoucí maminky a jejich miminka. Je pro nás velikou radostí, že se teď přes e-shop Eko Koza otevírá možnost začít používat voňavé květové esence i pro Vás, pro širokou veřejnost.

 

Přejeme vám voňavé a léčivé kytičkové vylaďování.

Více se budete moct postupně dozvídat o nových aktivitách ohledně používání esencí ZROZENÍ nejenom v porodnictví, ale i na neonatologiích, při různých terapiích, rehabilitacích, v Domech pro seniory apod. na:

www.zrozeni.com

 

Voňavé kytičkování
Vytvořeno02.02.2023
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše