Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař
Domácí pekař

Domácí pekař

ID produktu6572
Kniha domácí pekař, která má 400 stran  tištěných na recyklovaném papíře, provede každého výrobou velkého množství chleba a sladkého i slaného  pečiva od namletí mouky až po upečení toho, co si budeme přát.Více informací
390 Kč 390 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Popis Výroba/Knihy

Kniha domácí pekař, která má 400 stran  tištěných na recyklovaném papíře, provede každého výrobou velkého množství chleba a sladkého i slaného  pečiva od namletí mouky až po upečení toho, co si budeme přát.

Tuto knihu jsme napsali a vlastním nákladem vydali na základě vlastní potřeby mít hezky pohromadě receptury na výrobu velkého množství celozrnného pečiva a také poté, co se začaly množit dotazy po knize těch, kteří si zakoupili dvojče Výroba/Knihy, totiž Domácího mlékaře.

Kniha je rozdělena do několika kapitol, viz foto obsahu: Obecná část, chléb, pečivo, sladké pečení, vady chleba, pečiva a moučníků. Kniha čtenáře podrobně provede od obilného zrna až po vlastní kýžený chléb, pečivo či moučník.

Kniha Domácí pekař by nikdy nevznikla bez podpory pana domácího (nakladatele), bez neuvěřitelné práce Petry a Lucie, které se zasloužily o grafickou a jazykovou úpravu, bez Jentliných ilustrací a především bez všech, kteří navštěvují stránku www.conovehonakopci.cz, kde byla původně většina receptů publikována. Právě interakce se všemi, kdo se na stránku vracejí a jsou ochotni se podílet na jejím chodu tím, že sdílí své vlastní zkušenosti s domácím pečením, ať již se jim daří či nedaří, je živnou půdou pro vznik takové Výroba/Knihy, jakou je Domácí pekař a za to jim velký dík.

Autorka Klára Hadašová

Parametry
AutorKlára Hadašová
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše