Vonný vosk ze sójového vosku, Eucalyptus & Lemon, 90 g

Vonný vosk ze sójového vosku, Eucalyptus & Lemon, 90 g

ID produktu6991
Naše kolekce je eklektická kombinace našich oblíbených vonných vosků. Vyzkoušené a testované vůně vyrobené z čistých éterických olejů vytvářejí bezkonkurenční voskové taveniny vynikající kvality.Více informací
na dotaz na dotaz
Prodej ukončen
Tento produkt nelze zakoupit

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis
  • Naše kolekce je eklektická kombinace našich oblíbených vonných vosků. Vyzkoušené a testované vůně vyrobené z čistých éterických olejů vytvářejí bezkonkurenční voskové taveniny vynikající kvality.
  • Kolekce Essential Favorites obsahuje následující vonné vosky: Eucalyptus & Lemon, Lavender & Lime, Orange & Nutmeg, Patchouli & Bergamot, Tea Tree & Spearmint
  • Při použití 100% přírodního sojového vosku a čistých prémiových éterických olejů má blistr 10 čtverečků s celkovou hmotností nejméně 90 g. Jednoduše vložte jeden čtvereček do horní části hořáku, a pak relaxujte a užívejte si vůni!
  • Varování: Nepřidávejte vodu. Nerozpouštějte na sporáku nebo v neschválených zařízeních. Používejte pouze v dobře větraných prostorách mimo hořlavé materiály. Přestaňte používat, pokud miska obsahuje méně než 1 cm vosku.
  • Vonný vosk používejte tak, abyste zajistili jeho nahřívání. Jak se bude vosk rozpouštět, tak bude vonět. Druhou možností je dát talířek s voskem na radiátor.
  • Tyto vonné vosky neobsahují parafín, takže si přinesete do domovů pouze kvalitní vůni. Stačí jenom jeden kus tohoto vosku na to, aby jste rozšířili krásnou vůni do celého domova.
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše