Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů
Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů
Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů
Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů

Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů

ID produktu6933
Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc než 40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnost produktu.Více informací
719 Kč 642 Kč bez DPH
Ihned k odeslání

Nevíte si rady s výběrem produktu? Napište nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc než 40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnost produktu.

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších produktů TCM. V překladu znamená „božská houba“. Využívá se již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12 měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

V Asii hraje Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12 měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Dávkování a balení

 • Balení: 90 kapslí x 500 mg tj. 45 g (balení vystačí na 3 měsíce užívání), 1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500 mg, čistý extrakt Reishi, neobsahuje plnidla ani konzervační látk
 • Reishi dávkování: první týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní, od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly. Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou. Vhodné doplnit užíváním 100% Reishi sporového prášku.

Kvalita produktu

Organicky pěstované: Houby jsou pěstované v přirozeném prostředí na dřevěných kmenech. Kvalita takových hub odpovídá houbám divoce rostoucím resp. je převyšuje, protože díky kontrole faktorů ovlivňujících růst lze docílit optimálního obsahu účinných látek. V případě Ganodermy se jedná o Duanwood Red Reishi.

Dvojitá extrakce zajišťuje vysoký obsah účinných látek. Procentuelní podíl polysacharidů a triterpenů je zásadní pro účinnost produktu. Díky tomu, že je výchozí surovina pěstovaná organicky a vysoké jakosti, lze dvojitou extrakcí docílit výsledný produkt mimořádné kvality a účinnosti.

Optimální koncentrace: Extrakt má optimální (OPT) - vyvážené složení všech důležitých látek - polysacharidů, triterpenů, betaglukanů, ganoderických kyselin a dalších živin. Naše produkty obsahují 40 % houbových polysacharidů a 4% triterpenoidů nejvyšší kvality. Tento poměr zajišťuje jejich maximální účinek.

Produkty Superionherbs: Naše produkty používají lékaři i odborníci praktikující tradiční čínskou medicínu. Houby, které jsou pěstované tradičním způsobem na dřevěných kmenech. Používáme vysoce standardizované extrakty s ideálním poměrem účinných látek. U medicinálních hub je to 40 % psch. a 4 % tritepenoidů. Vyjímkou je Coriolus, kde je výhodnější 50 % psch. Tento poměr zajišťuje maximální účinnost a přítomnost celého spektra účinných látek tak, jak jsou v přítomny v surové houbě.

Nepoužíváme žádná plniva, pojiva, barviva, konzrevanty ani pomocné látky. Pouze 100% čisté extrakty. Kvalitu všech našich extraktů si testujeme a na všechny produkty máme certifikáty. Čistotu a kvalitu našich extraktů opakovaně kontrolují i příslušné orgány státní správy. Používáme pouze rostlinné tobolky.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Vlastnosti

 • Doplněk stravy
 • Bez přídatných látek, konzervantů, 100% Duanwood Red Reishi
 • Vysoký obsah účinných látek více než 40 % polysacharidů a 4 % triterpenoidů
 • TCM charakteristika: teplota – neutrální, chuť – sladká a lehce hořká, tropismus – srdce, plíce, slezina (játra, ledviny)

Certifikáty a testování

 • Certifikát COA, certifikace IFS food, ISO 9001, HACCP, ISO certifikát
 • Testováno v německé laboratoři Agrolab
 • Duanwood Reishi Extrakt Certifikát Analýzy

Upozornění

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy. Doplněk stravy.
 • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C
Parametry
PoužitíDetoxikace
Velikost balení (ks)1
Hodnocení a recenze
Produkt nebyl hodnocen+ přidat recenzi
Na vašem soukromí nám záleží

Ekokoza má ráda sušenky! Cookies nám pomáhají nabíźet správné produkty, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Upravit moje volbyPovolit vše